Як зробити відкладену публікацію у Фейсбуці? Простий посібник

Як зробити відкладену публікацію у Фейсбуці?

Фейсбук — одна з найпопулярніших соціальних мереж світу. І це не випадково, адже вона пропонує розмаїті можливості спілкування, ділиться цікавими новинами та дозволяє вам ділитися власними думками, фотографіями та відео. Однак, іноді, особливо якщо ви керуєте бізнес-сторінкою, вам потрібно зробити відкладену публікацію, коли ви не будете доступні. Зараз ми розкажемо вам, як це зробити.

Передусім, для того, щоб здійснювати відкладені публікації на своїй сторінці, вам потрібно створити допис. Для цього ви можете скористатися кнопкою «Створити публікацію», яка знаходиться в правому верхньому куті вашої сторінки. Заповніть необхідні поля, додайте текст, фото або відео, та натисніть кнопку “Готово”.

Після цього ви побачите кнопку “Запостити” або “Програмувати”. Якщо ви хочете зробити відкладену публікацію, виберіть “Програмувати”. Отримавши доступ до календаря, ви зможете вибрати дату та час, коли ви хочете опублікувати свій допис. Після вибору дати та часу натисніть кнопку “Запланувати”. Тепер ваш пост буде опубліковано автоматично в назначений час!

Відкладені публікації у Фейсбуці – це прекрасний спосіб зарано підготувати контент і не витрачати багато часу щодня на публікацію. Не забудьте про аналітику, яка допоможе вам вивчати і аналізувати ефективність ваших постів і залучати більше аудиторії до вашої сторінки. Відкладені публікації дозволять вам бути активними у соціальних мережах навіть тоді, коли у вас немає можливості бути онлайн!

Як зробити відкладену публікацію у Фейсбуці?

Необхідним інструментом для зробити відкладену публікацію у Фейсбуці є режим попереднього перегляду. Цей режим дозволяє вам створювати повідомлення та встановлювати дату та час публікації.

Ось простий посібник, як зробити відкладену публікацію у Фейсбуці:

1. Увійдіть у свій акаунт на Фейсбуці.
  2. На головній сторінці Фейсбуку, натисніть кнопку “Створити допис”.
  3. У полі для написання повідомлення створіть вміст, який ви хочете опублікувати.
  4. Нижче поля для написання тексту повідомлення натисніть на кнопку “Графік”.
  5. Встановіть дату та час, коли ви хочете, щоб ваше повідомлення було опубліковано.
  6. Натисніть кнопку “Зберегти”.
  7. Перегляньте попередній вигляд вашого повідомлення, встановленого на відкладену дату та час.
  8. Якщо ви задоволені, натисніть кнопку “Запланувати”, щоб зберегти публікацію і встановити її на відкладений час.

Тепер ви знаєте, як зробити відкладену публікацію у Фейсбуці. Цей простий та зручний інструмент дозволяє вам планувати ваші повідомлення заздалегідь, щоб залучити більше уваги і досягти більшої ефективності у вашій активності в соціальній мережі.

Початок роботи з відкладеною публікацією

Для початку роботи з відкладеною публікацією вам потрібно мати акаунт у Facebook і бути адміністратором або редактором сторінки, на якій ви плануєте робити публікацію. Якщо у вас вже є сторінка, на якій ви бажаєте робити відкладені публікації, перейдіть до наступного кроку.

Якщо ви не маєте сторінки, створіть її, перейшовши на головну сторінку Facebook і натиснувши на “Створити” у верхньому правому куті. Виберіть “Сторінку” і дотримуйтесь інструкцій для створення нової сторінки.

Встановлення необхідних параметрів

Перш ніж зробити відкладену публікацію на Фейсбуці, необхідно встановити деякі параметри для цього:

1. Відкрийте сторінку, на якій потрібно зробити відкладену публікацію.

2. Натисніть на поле для створення нового поста.

3. Введіть необхідний текст і додайте фото чи відео.

4. Під текстом виберіть час, коли хочете опублікувати пост. Натисніть кнопку «Обрати дату і час» і встановіть потрібну дату та час.

5. Натисніть кнопку «Відкласти». Ваша публікація буде запланована для автоматичної публікації у встановлений час і дату.

Тепер ви знаєте, як встановити параметри для відкладеної публікації у Фейсбуці. Не забудьте перевірити всі дані перед публікацією, щоб упевнитися, що все вірно налаштовано.

Завершення процедури відкладеної публікації

Після того як ви налаштували відкладену публікацію свого посту у Фейсбуці, вам необхідно завершити процедуру.

1. Переконайтеся, що всі зміни, які ви зробили до тексту або зображень, відображені на попередньому перегляді. Перевірте орфографію і пунктуацію і впевніться, що ви задовольняєте усі вимоги до контенту, встановлені Фейсбуком.

2. Переконайтеся, що ви задали правильну дату і час публікації. При необхідності ви можете змінити ці параметри в полі “Дата” і “Час” на сторінці редагування поста.

3. Перевірте, чи включена опція “Відкрити доступ до цього поста” у випадаючому меню “Доступ”, якщо ви бажаєте, щоб ваш пост був доступний для перегляду відразу після публікації. Якщо вона не включена, ваш пост буде збережений у чернетках і не буде видимий для інших користувачів до того моменту, поки ви не опублікуєте його.

4. Натисніть кнопку “Завершити розкладівку” або “Закінчити”. Після цього ваш пост буде опублікований, якщо ви встановили правильні параметри і задовольнили всі вимоги Фейсбуку до контенту.

5. Після завершення процедури відкладеної публікації ви будете мати можливість переглянути публікацію на вашому профілі та внести будь-які необхідні зміни або видалити її зі сторінки.

Вам більше не потрібно проходити процес відкладеної публікації знову, якщо ви вирішили відмінити або змінити плановану публікацію. Зверніть увагу, що зміни і видалення можуть бути здійснені лише до встановленої дати та часу публікації.