Як вирівняти текст по ширині у Фігмі: детальний посібник з кроками

Як вирівняти текст по ширині у Фігмі?

Фігма – це популярний інструмент для дизайну інтерфейсів, який надає безліч можливостей для роботи з текстом. Одним із важливих аспектів при розробці дизайну є рівномірне вирівнювання тексту по ширині. В цій статті я покажу, як легко і швидко зробити це в Фігмі.

Перш ніж розпочати, переконайтеся, що маєте встановлену останню версію Фігми, а також якесь макет з текстом, який потрібно вирівняти. Давайте почнемо!

1. Відкрийте Фігму і виберіть об’єкт або текстовий блок, який ви хочете вирівняти по ширині. Зауважте, що ви можете вибрати кілька об’єктів або текстових блоків, якщо хочете вирівняти їх одночасно.
  2. На верхній панелі інструментів знайдіть кнопку “Розмір” (бета-функція) і клацніть на неї.
  3. У розкривному меню оберіть опцію “Вирівняти по ширині”. Інші варіанти вирівнювання також доступні, такі як вирівнювання по лівому краю, по центру і по правому краю.
  4. Все готово! Вибрані об’єкти або текстові блоки автоматично вирівняються по ширині, що дозволяє забезпечити рівномірне розташування тексту на макеті.

Тепер, коли ви знаєте, як легко вирівняти текст по ширині у Фігмі, ви можете використовувати цей метод для поліпшення вашого дизайну та забезпечення чистого та професійного вигляду інтерфейсу.

Не забувайте експериментувати з різними способами вирівнювання та використовувати різні комбінації, щоб досягти найкращого результату. Запрошуємо вас знайти свій найефективніший підхід та приміняти його у своїх майбутніх проектах!

Інструкція по вирівнюванню тексту у Фігмі

У Фігмі є кілька способів вирівнювання тексту, включаючи вирівнювання за лівим краєм, за правим краєм, по центру та по ширині. Ці інструменти дозволяють вам налаштовувати розташування тексту у ваших дизайнах.

Для вирівнювання тексту у Фігмі з використанням інструменту “Текст” виконайте наступні кроки:

КрокДія
Крок 1Виберіть елемент тексту, який потрібно вирівняти.
Крок 2Використовуйте кнопки в панелі інструментів або гарматишка навколо тексту, щоб вибрати бажане вирівнювання: вирівняти за лівим краєм, за правим краєм, по центру або по ширині.
Крок 3Перевірте, чи вирівняний текст відповідає вашим потребам. Якщо необхідно, ви можете змінити вирівнювання знову за допомогою зазначених кнопок або гарматишка.

При вирівнюванні тексту по ширині Фігма автоматично розтягує текст до ширини елемента. Це зручно, коли потрібно заповнити елемент контентом, який потребує однакової ширини незалежно від довжини тексту.

Зверніть увагу, що вирівнювання тексту в Фігмі застосовується тільки до обраного елементу і не впливає на інші елементи на вашому макеті.

Використовуючи цю інструкцію, ви зможете легко вирівняти текст в Фігмі так, як вам потрібно. Це дозволяє створювати ефективні та зручні дизайни без зайвих зусиль.

Шаг 1: Відкрийте Фігму

Першим кроком для вирівнювання тексту по ширині у Фігмі є відкриття програми Фігма. Завантажте програму на свій комп’ютер і відкрийте її. Після запуску програми ви побачите головне вікно, яке виглядає подібно до наступного:

Запустіть програму Фігма на своєму комп’ютері.
Відкрийте головне вікно програми.
Тепер ви готові перейти до наступного кроку.

Шаг 2: Відкрийте документ для редагування

Після того як ви зайшли до свого акаунту у Фігмі, знайдіть документ, який вам потрібно вирівняти по ширині. Це може бути новий документ або уже існуючий проект.

Клацніть на назву документу, щоб його відкрити. Переконайтеся, що ви маєте необхідні дозволи для редагування і доступу до інструментів Фігми.

Коли документ відкриється, ви побачите обрану наявну робочу область, де ви зможете проводити редагування тексту та використання інших інструментів для вирівнювання.

P.S. Якщо ви працюєте зі спільним проектом, переконайтеся, що ви редагуєте правильну версію документу і використовуєте оновлену версію програми Фігма.

Шаг 3: Виберіть текст, який потрібно вирівняти

Після створення текстового шару у Фігмі, ви можете вибрати текст, який потрібно вирівняти по ширині. Це можна зробити за допомогою інструментів Фігми, які надають вам зручний спосіб змінити вирівнювання тексту.

Для вибору тексту вирівняти його, просто клацніть його і утримуйте ліву клавішу миші, поки весь текст не буде виділений. Важливо, щоб весь текст, який ви хочете вирівняти, був виділений, а не окремі фрагменти або окремі знаки.

Наприклад, якщо вам потрібно вирівняти рядок заголовку, просто клацніть на заголовок і утримуйте ліву клавішу миші, поки не буде виділений весь текст заголовка.

Пам’ятайте: Якщо ви хочете вирівняти не тільки заголовок, але й інший текст у вашому проекті, знову клацніть і утримуйте ліву клавішу миші, щоб виділити весь текст перед виконанням вирівнювання.

Тепер, коли текст виділений, ви можете переходити до наступного кроку – зміни вирівнювання тексту.