Як розірвати пару з Apple Watch без наявності телефона: пошагова інструкція

Як розірвати пару з Apple Watch якщо немає телефона?

Apple Watch – це популярний гаджет, який дозволяє користувачам отримувати сповіщення, слухати музику, відстежувати фізичну активність і багато іншого просто на своєму зап’ясті. Ці годинники синхронізуються з iPhone, щоб отримати доступ до більшої функціональності. Однак, якщо у вас немає доступу до свого телефона, а ви все ще хочете зняти зв’язок між Apple Watch і iPhone, існує спосіб розірвати пару без необхідності використовувати мобільний пристрій.

Щоб розірвати пару з Apple Watch без наявності телефона, вам спочатку потрібно відкрити Налаштування на годиннику. Для цього клікніть на кнопку “Digital Crown”, щоб перейти на головний екран, а потім виберіть ікону “Settings” (Налаштування).

Після того, як ви відкрили Налаштування на годиннику, прокрутіть вниз і виберіть опцію “General” (Загальні). Ви знайдете цю опцію серед інших розділів, таких як “Brightness & Text Size” (Яскравість та розмір тексту) і “Wake Screen” (Пробудження екрану). Коли ви виберете “General” (Загальні), натисніть на неї, щоб продовжити.

Після цього ви знайдете розділ “Reset” (Скидання) в списку опцій. Тут ви знайдете опцію “Erase All Content and Settings” (Скидання всіх налаштувань і контенту). Виберіть цю опцію, щоб розпочати процес скидання годинника до заводських налаштувань. Після завершення скидання годинник буде готовий для налаштування з початку, а пара буде розірвана без використання телефона.

Як розірвати пару з Apple Watch

Нижче наведено кроки, які необхідно виконати, щоб розірвати пару між Apple Watch і iPhone:

1. Відкрийте додаток Apple Watch на своєму iPhone.
  2. У розділі “Мої годинники” виберіть годинник, з яким бажаєте розірвати зв’язок.
  3. Виберіть “i”.
  4. Натисніть “Розірвати зв’язок”.
  5. Підтвердьте свою дію, обравши “Розірвати зв’язок і видалити всі дані”.

Після виконання цих кроків Apple Watch буде роз’єднано з iPhone. Важливо зазначити, що ця процедура видаляє всі дані з годинника і скидає його до заводських налаштувань.

Якщо ви хочете знову з’єднати Apple Watch з iPhone, вам доведеться пройти процес налаштування пари з початку.

Пошагова інструкція без наявності телефона

Якщо у вас є Apple Watch і ви хочете розірвати їх пару без наявності телефона, слідуйте цим крокам:

Крок 1: Відкрийте Налаштування на своєму Apple Watch.

Крок 2: Прокрутіть вниз і натисніть на “Загальні”.

Крок 3: Прокрутіть вниз і натисніть на “Скинути”.

Крок 4: Виберіть “Скинути всі налаштування” і підтвердьте дію.

Крок 5: Зачекайте, поки Apple Watch скине всі налаштування. Це може зайняти деякий час.

Крок 6: Після скидання всіх налаштувань, Apple Watch перезавантажиться.

Крок 7: Після перезавантаження, виберіть мову і країну, а потім налаштуйте Apple Watch з нуля.

Крок 8: Установіть з’єднання зі своїм новим або існуючим телефоном за допомогою програми Apple Watch на телефоні.

Примітка: Ця інструкція допоможе вам розірвати пару з Apple Watch, але ви втратите всі налаштування, дані та додатки, що були збережені на годиннику. Будьте пильні і переконайтеся, що вам це потрібно перед тим, як приступити до цієї процедури.

Розірвати з’єднання з Apple Watch

Розірвати з'єднання з Apple Watch

Якщо у вас є Apple Watch, і ви хочете розірвати з’єднання між годинником і телефоном, і немає з собою телефона, ви можете це зробити без проблем. Ось кілька простих кроків, які допоможуть вам розірвати з’єднання з Apple Watch:

1. Відкрийте “Настройки”. Знайдіть ікону “Настройки” на головному екрані годинника і натисніть на неї.
  2. Прокрутіть до “Безпека.” Відкрийте меню “Настройки” і прокрутіть до вкладки “Безпека”.
  3. Виберіть “Роз’єднати Apple Watch”. У меню “Безпека” знайдіть опцію “Роз’єднати Apple Watch” і виберіть її.
  4. Підтвердження роз’єднання. Підтвердьте роз’єднання з’єднання, натиснувши кнопку “Роз’єднати” на екрані годинника.

Таким чином, ви зможете розірвати з’єднання між Apple Watch і телефоном, навіть якщо у вас немає при собі телефона. Будьте обережні, оскільки ця дія вимагає, щоб Bluetooth був увімкнений на вашому годиннику.

Для повторного підключення вашого Apple Watch до телефона, вам потрібно буде повторити процес налаштування з’єднання між годинником і телефоном. Переконайтеся, що Bluetooth також увімкнено на вашому телефоні.