Як налаштувати VPN на iPhone вручну – посібник для користувачів

Як налаштувати VPN на айфоні вручну?

Віртуальна приватна мережа (VPN) – це технологія, яка дозволяє створити захищене з’єднання між вашим пристроєм і сервером VPN. Це забезпечує конфіденційність і безпеку вашого інтернет-трафіку, а також дозволяє отримувати доступ до ресурсів, до яких раніше можливості не були. Операційна система iOS включає функцію, яка дозволяє налаштувати VPN на iPhone вручну.

Щоб налаштувати VPN на iPhone, ви спочатку повинні мати відомості про налаштування вашого VPN-провайдера. Це включає в себе адресу сервера VPN, тип протоколу, який використовується (наприклад, L2TP, PPTP або IPSec), і інформацію для входу, таку як ім’я користувача та пароль.

Примітка: Наступні кроки можуть дещо відрізнятися в залежності від версії iOS. Інструкції наведені для iOS 14.

1. Відкрийте “Налаштування” на своєму iPhone і виберіть “Загальні”.

2. Торкніться “VPN” внизу списку.

3. Натисніть “Додати конфігурацію VPN”.

4. Виберіть тип протоколу, який використовується вашим VPN-провайдером. Якщо у вас немає таких даних, зверніться до підтримки вашого провайдера VPN.

Інструкція: як налаштувати VPN на iPhone вручну

VPN (Virtual Private Network) дозволяє забезпечити безпеку та приватність вашого з’єднання з Інтернетом, шифруючи ваші дані та маскуючи вашу реальну IP-адресу. Якщо ви хочете налаштувати VPN на своєму iPhone вручну, активуйте наступні кроки:

1. Відкрийте налаштування на своєму iPhone.
  2. Натисніть на розділ “Загальне”.
  3. У розділі “Відкрити VPN” натисніть “VPN”.
  4. У верхньому правому куті натисніть “+” для додавання нового конфігураційного профілю VPN.
  5. Виберіть тип VPN, який ви хочете налаштувати (наприклад, IPSec, L2TP або PPTP).
  6. Введіть дані для підключення до VPN:
    • У полі “Опис” введіть назву VPN з’єднання.
    • У полі “Сервер” введіть адресу сервера VPN.
    • У полі “Ім’я користувача” та “Пароль” введіть свої облікові дані для входу в систему VPN.
    • У полі “Секрет” введіть потрібний секретний ключ для підключення до сервера VPN.
  7. Натисніть “Зберегти” у верхньому правому куті.
  8. Тепер ви можете підключитись до VPN, натиснувши на вмикання біля VPN-профілю у розділі “Відкрити VPN”.

Ви можете додати кілька VPN-профілів і перемикатись між ними, коли це необхідно. Налаштування VPN на iPhone допоможе вам захистити свої дані та забезпечити приватність під час використання мобільного з’єднання з Інтернетом. Не забудьте перевірити правильність введених даних налаштувань VPN перед підключенням до сервера.

Початок налаштування VPN на iPhone

Налаштування VPN на вашому iPhone дозволяє збільшити захист вашої приватності та безпеки під час використання Інтернету. За допомогою VPN ви зможете змінити свою IP-адресу та поширювати вашу мережу через захищений тунель.

Щоб розпочати налаштування VPN на iPhone, слід скористатися наступними кроками:

1. Відкрийте меню “Налаштування” на вашому iPhone.
  2. Знайдіть відділ “Загальні” та натисніть на нього.
  3. В розділі “Загальні” ви знайдете пункт “VPN” – натисніть на нього.
  4. На екрані “VPN” ви побачите список всіх доступних VPN-підключень, якщо вони уже налаштовані на вашому iPhone. Для налаштування нового VPN натисніть кнопку “Додати конфігурацію VPN”.
  5. Вам буде запропоновано вибрати тип VPN-підключення, наприклад, “L2TP”, “IPSec” або “PPTP”. Виберіть той, який вам потрібен, і натисніть на нього.
  6. Після вибору типу VPN-підключення вам слід заповнити всі необхідні поля, які включають в себе сервер, ім’я користувача та пароль. Ці дані надаються вам вашим провайдером VPN.
  7. Після внесення всіх необхідних даних натисніть кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування.
  8. Тепер ви можете побачити ваше налаштування VPN у списку VPN-підключень. Щоб підключитися до VPN-сервера, просто натисніть на нього.

Це базовий посібник з налаштування VPN на iPhone. Зверніть увагу, що певні кроки та параметри конфігурації можуть відрізнятися залежно від типу VPN-підключення, який ви вибрали, та ваших індивідуальних потреб.

Вам також слід звернути увагу на те, що VPN має бути налаштований на стороні вашого провайдера VPN, тому вам слід забезпечити правильні налаштування з їх сторони перед налаштуванням VPN на вашому iPhone.

Кроки для налаштування VPN на iPhone

Крок 1: Відкрийте налаштування iPhone і перейдіть до розділу “Загальне”.

Крок 2: Натисніть на розділ “VPN” і потім на “Додати конфігурацію VPN”.

Крок 3: Виберіть тип VPN, який ви хочете налаштувати. Наприклад, PPTP, L2TP або IPSec.

Крок 4: Заповніть необхідні поля, які залежать від обраного типу VPN. Це можуть бути сервер VPN, ідентифікатор користувача, пароль тощо.

Крок 5: Після заповнення всіх необхідних полів, натисніть кнопку “Зберегти” в верхньому правому куті екрану.

Крок 6: Тепер ваш VPN налаштований на iPhone. Щоб включити VPN, поверніться до розділу налаштувань “VPN” і перемикач встановленого VPN в позицію “Увімк.”.

Крок 7: Якщо ви хочете змінити або видалити налаштування VPN, поверніться до розділу налаштувань “VPN” і виконайте відповідні дії.

За допомогою цих кроків ви зможете налаштувати VPN на своєму iPhone і захистити свої дані при підключенні до публічних Wi-Fi мереж.