Як налаштувати Apple Watch на інший iPhone?

Як налаштувати Apple Watch з одного телефону на інший?

Apple Watch – це сучасний гаджет, який надзвичайно популярний у користувачів iPhone. Проте, іноді виникає необхідність змінити iPhone із якого раніше синхронізували годинник. Як відомо, Apple Watch пов’язаний з певним iPhone, але є спосіби перенести Apple Watch на новий пристрій.

Процес перенесення Apple Watch на новий iPhone може здатися складним, але насправді це досить легко і швидко. Для цього спочатку потрібно зробити резервну копію данних з Apple Watch на попередньому iPhone, а потім налаштувати новий iPhone і синхронізувати його з Apple Watch.

Найпростіший спосіб зробити резервну копію вашого Apple Watch – це використовувати функцію “Резервні копії” в додатку “Apple Watch” на вашому iPhone. Переконайтеся, що ваш iPhone підключений до Wi-Fi і що Apple Watch розташований поряд з iPhone. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб створити резервну копію. Після завершення резервного копіювання на вашому новому iPhone перейдіть до налаштувань, виберіть “Огляд” та виконайте інструкції для активації Apple Watch.

Зверніть увагу, що для налаштування Apple Watch на новий iPhone потрібен ОС iOS 13 або вище, а також watchOS 6 або вище.

Спосіб 1: Відійти від попереднього iPhone

Якщо ви хочете налаштувати Apple Watch на інший iPhone, ви повинні спочатку відійти від попереднього iPhone, з якого було продиктовано Apple Watch.

Щоб відійти від попереднього iPhone, вам знадобиться:

1. Відкрийте додаток «Настройки» на Apple Watch.

2. Прокрутіть вниз і натисніть на «Загальні».

3. Прокрутіть вниз і натисніть на «Відв’язати Apple Watch».

4. Підтвердьте свій вибір на екрані підтвердження. Ваша Apple Watch буде від’єднана від попереднього iPhone.

Після відв’язування ви можете налаштувати Apple Watch з іншим iPhone. Для цього вам потрібно:

1. Відкрийте додаток «Apple Watch» на підключеному iPhone.

2. Прокрутіть вниз і натисніть на «Початок роботи».

3. За допомогою вбудованої камери iPhone скануйте код, який відображається на Apple Watch.

4. Дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити процес налаштування Apple Watch на новий iPhone.

Спосіб 2: Встановити нову пару Apple Watch та iPhone

Якщо ви хочете налаштувати Apple Watch на іншому iPhone, вам потрібно встановити нову пару між пристроями. Цей процес дозволяє з’єднати Apple Watch з новим iPhone та перенести всі налаштування та дані.

Для встановлення нової пари Apple Watch і iPhone виконайте наступні кроки:

1. Вимкніть Apple Watch, натиснувши та утримуючи кнопку з боку, поки не з’явиться повзунок “Вимкнути”. Потягніть повзунок, щоб вимкнути пристрій.

2. Вимкніть iPhone, утримуючи кнопку живлення та перетягнувши повзунок “Вимкнути”.

3. Підключіть Apple Watch до зарядного пристрою та включіть його, натиснувши та утримуючи кнопку з боку до тих пір, поки не з’явиться логотип Apple.

4. У вашому iPhone відкрийте “Налаштування” та натисніть на своє ім’я вгорі екрану.

5. Виберіть “Вийти з iCloud” та введіть свій Apple ID пароль, якщо вам буде запропоновано.

6. Натисніть “Вимк.” і введіть свій код розблокування iPhone, якщо вам буде запропоновано.

7. Натисніть “Підтвердити”, щоб вимкнути “Знайти iPhone”.

8. Підключіть новий iPhone до комп’ютера та запустіть програму “iTunes”.

9. У програмі “iTunes” натисніть на значок iPhone вгорі вікна.

10. У вкладці “Огляд” натисніть “Відновлення iPhone” і підтвердьте свої дії.

11. Після відновлення iPhone виберіть опцію “Встановити як новий iPhone”.

12. Дотримуйтесь вказівок на екрані для налаштування нового iPhone. Під час налаштування оберіть “Відновити з резервного копіювання iCloud” та виберіть свою останню резервну копію.

13. Після завершення налаштування нового iPhone відкрийте додаток “Watch” та натисніть “Розпочати парування”.

14. Потрібно буде прикріпити телефон до екрану Apple Watch, відсканувати його за допомогою камери і ввести код розблокування Apple Watch.

Після цих кроків ваш Apple Watch буде успішно встановлений на новому iPhone і відновить ваші налаштування та дані.

Спосіб 3: Використовувати резервну копію попереднього iPhone

Якщо ви раніше користувалися Apple Watch з іншим iPhone і у вас є резервна копія цього пристрою, ви можете використовувати її для налаштування Apple Watch на новий iPhone. Це дозволить вам легко перенести дані зі старого iPhone на новий, зберігаючи всі налаштування та вміст Apple Watch.

1. Почніть налаштування нового iPhone та оберіть “Відновити з резервної копії iCloud” під час процесу встановлення.
  2. Увійдіть у свій обліковий запис iCloud, яким був пов’язаний попередній iPhone.
  3. Оберіть останню резервну копію попереднього iPhone, яка містить дані Apple Watch.
  4. Продовжуйте налаштування нового iPhone та дочекайтеся завершення процесу відновлення.
  5. Після цього відкрийте додаток “Apple Watch” на новому iPhone та скористайтеся програвачем QR-кодів, щоб зканувати код, що з’являється на екрані Apple Watch.
  6. Слідуйте інструкціям на екрані та дочекайтеся завершення процесу налаштування.

Після закінчення цих кроків ваш Apple Watch буде налаштований на новий iPhone і буде мати всі дані та налаштування зі старого пристрою. Ви зможете продовжувати використовувати свої улюблені додатки та функції на новому iPhone з Apple Watch.