Як керувати навушниками Самсунг BUDS: посібник для користувачів

Як керувати навушниками Самсунг BUDS?

Навушники Самсунг BUDS – це сучасний пристрій, який дозволяє насолоджуватися високоякісним звуком та бездротовим з'єднанням з вашим смартфоном. Якщо ви тільки що придбали ці навушники чи тільки плануєте це зробити, то цей посібник стане незамінним помічником у вивченні основних функцій і можливостей даного пристрою.

Перш за все, необхідно правильно підключити ваші навушники Самсунг BUDS до смартфона. Це можна зробити декількома способами, в залежності від моделі вашого смартфона та його операційної системи. Зазвичай для цього потрібно активувати функцію Bluetooth як на навушниках, так і на смартфоні, після чого вони автоматично під'єднаються один до одного.

Примітка: переконайтеся, що ваш смартфон має достатньо заряду для підключення до навушників та не перебуває у занадто віддаленій відстані від них. Це може вплинути на якість з'єднання.

Після успішного підключення навушники Самсунг BUDS будуть готові до використання. Ви зможете насолоджуватися якісним звуком під час прослуховування музики, перегляду відео чи використання додатків зі звуковим супроводом. Крім того, з допомогою спеціальних та ще більш зручних сенсорних жестів, ви зможете легко керувати різними функціями навушників, такими як зміна гучності, перемикання треків, відповіді на вхідні дзвінки та інші.

Керування навушниками Самсунг BUDS: основні функції

1. Увімкнення та вимкнення: Щоб увімкнути навушники, тримайте кнопку включення/вимкнення приблизно 3 секунди. Якщо вона повинна вимкнутися, повторно натисніть і утримуйте її.

2. Підключення до пристрою: Для підключення навушників до пристрою, знайдіть їх у списку доступних пристроїв Bluetooth на своєму пристрої. Оберіть “Samsung BUDS” та встановіть з’єднання.

3. Керування відтворенням: Для перемикання наступного треку натисніть кнопку “+” на правому або лівому навушнику. Щоб повернутися до попереднього треку, натисніть кнопку ” – “. Щоб призупинити або продовжити відтворення, натисніть кнопку включення/вимкнення на будь-якому навушнику.

4. Голосовий помічник: Навушники Самсунг BUDS підтримують голосові помічники, такі як Bixby або Google Assistant. Щоб викликати голосового помічника, натисніть і утримуйте кнопку на будь-якому навушнику.

5. Режим шумозаглушення: Навушники Самсунг BUDS мають можливість шумозаглушення або режим прозорості. Щоб переключитися між цими режимами, відкрийте додаток Galaxy Wearable на своєму пристрої та оберіть налаштування шумозаглушення або режиму прозорості.

6. Заряджання: Для заряджання навушників Самсунг BUDS використовуйте зарядний пристрій, який поставляється разом з ними. Підключіть кабель до зарядного пристрою та вставте навушники в зарядний футляр. Зарядка розпочнеться автоматично.

Завжди пам’ятайте перевіряти розділ документації, що поставляється разом з навушниками Самсунг BUDS, для більш детальної інформації щодо їхнього керування та використання. Будьте впевнені, що триматимете ваші навушники у чистоті та сухостійкості для запобігання пошкодженням.

Переключення треків та гучності

Навушники Samsung Buds мають вбудовані кнопки керування, що дозволяють зручно переключати треки і регулювати гучність звуку.

Для переключення наступного треку, натисніть кнопку “Вперед” (дивіться таблицю нижче для зображення кнопки). Також ви можете двічі швидко натиснути на будь-яку з навушників, щоб перейти до наступного треку.

Щоб переключитися на попередній трек, натисніть кнопку “Назад” або тричі швидко натисніть на будь-яку з навушників.

Навушники також дозволяють регулювати гучність звуку. Для цього потрібно натиснути кнопку “Гучність вгору” на правому навушнику або кнопку “Гучність вниз” на лівому навушнику. Щоб збільшити гучність, натисніть “Гучність вгору”. Для зменшення гучності натисніть кнопку “Гучність вниз”.

Кнопка “Вперед”Кнопка 'Вперед'
Кнопка “Назад”Кнопка 'Назад'
Кнопка “Гучність вгору”Кнопка 'Гучність вгору'
Кнопка “Гучність вниз”Кнопка 'Гучність вниз'

Відтворення та пауза музики

Навушники Samsung Buds мають ряд функцій, які дозволяють вам зручно керувати відтворенням музики.

Для початку відтворення музики натисніть кнопку Play / Pause на будь-якому з навушників. Ця кнопка розташована в центрі тачпаду і має значок трьох ліній.

Якщо ви хочете призупинити відтворення музики, натисніть кнопку Play / Pause знову. Ви також можете скористатися функцією автоматичної паузи, яка активується, коли ви знімаєте навушники з вуха.

Якщо ви хочете перейти до наступної композиції, натисніть двічі на будь-якому з навушників кнопку Play / Pause. Якщо ви бажаєте повернутися до попередньої композиції, натисніть тричі на кнопку Play / Pause.

Також під час відтворення музики ви можете скористатися голосовими командами. Натисніть тачпад навушників і скажіть команду “відтворити”, “призупинити” або “наступна пісня”, щоб керувати відтворенням музики додатково.

Не забувайте, що ці функції можуть варіюватися залежно від підключеного пристрою та використовуваного програвача музики.