Як дізнатися версію оновлення Сімс 4: крок за кроком інструкція

Як дізнатися версію оновлення Сімс 4?

Сімс 4 – одна з найпопулярніших комп’ютерних ігор у жанрі симулятора життя. Вона постійно оновлюється, додаючи нові функції й можливості гравцям. Але як дізнатися, яка саме версія Сімс 4 встановлена на вашому комп’ютері?

Ця крок за кроком інструкція допоможе вам з легкістю з’ясувати версію оновлення Сімс 4. Спочатку, відкрийте ігру на своєму комп’ютері. Після цього, у верхньому лівому куті екрана ви знайдете кнопку “Меню”. Натисніть на неї, щоб відкрити головне меню гри.

У головному меню гри проскрольте вниз до знаходить кнопку “Версія гри”. Вона зазвичай розташована внизу меню. Коли ви знайдете її, натисніть на неї, щоб переглянути поточну версію Сімс 4. Зазвичай версія відображається у правому нижньому куті екрана, під назвою гри. Вона може бути відображена у форматі числа, наприклад, 1.67.45.1020.

Тепер, коли ви знаєте версію оновлення Сімс 4, ви можете перевірити, чи доступні додаткові оновлення для вашої гри. Перейдіть на офіційний сайт Сімс 4 або запустіть лаунчер ігри, щоб перевірити наявність оновлень. Завантажте й встановіть оновлення, якщо вони доступні. Таким чином, ви зможете насолоджуватися всіма новими функціями й можливостями, які надає оновлення Сімс 4.

Відкрити гру Сімс 4

Щоб дізнатися версію оновлення Сімс 4, спочатку потрібно відкрити гру на своєму комп’ютері. Ось крок за кроком інструкція, яка допоможе тобі це зробити:

1. Переконайся, що твій комп’ютер відповідає системним вимогам гри. Для цього перевір технічні характеристики свого ПК, які можна знайти на офіційному сайті Сімс 4.
  2. Запусти клієнт лаунчера Origin на своєму комп’ютері. Якщо у тебе встановлений цей лаунчер, натисни на його ярлик на робочому столі або знайди його в меню “Пуск”. Якщо клієнт лаунчера не встановлений, загрузи його з офіційного сайту Origin і встанови на свій комп’ютер.
  3. У верхній частині вікна Origin введи свій аккаунтовий ім’я та пароль. Якщо у тебе ще немає облікового запису Origin, зареєструйся та створи новий обліковий запис.
  4. У лівому верхньому куті вікна Origin знайди вкладку “Мої ігри” і натисни на неї.
  5. У списку своїх ігор знайди Сімс 4 і натисни на неї.
  6. Натисни кнопку “Грати”, щоб відкрити гру Сімс 4 на своєму комп’ютері.

Тепер ти відкрив гру Сімс 4 і зможеш перевірити версію оновлення, яка встановлена на твоєму комп’ютері.

Зайти в налаштування гри

Щоб дізнатися версію оновлення Сімс 4, треба зайти в налаштування гри.

Для цього слід виконати наступні дії:

1. Відкрийте гру Сімс 4 на вашому комп’ютері.
  2. У верхньому правому куті екрану знайдіть кнопку “Меню” (іконка гамбургера) і натисніть на неї.
  3. У відкритому меню виберіть пункт “Налаштування”.
  4. Ви побачите різні вкладки налаштувань. Клацніть на вкладці “Інформація про гру”.
  5. У розділі “Інформація про гру” ви знайдете відомості про версію оновлення Сімс 4.

Тепер ви знаєте, як зайти в налаштування гри та дізнатися версію оновлення Сімс 4.

Дізнатися номер версії гри

Для того, щоб дізнатися номер версії гри Сімс 4, будь ласка, дотримуйтесь наступних кроків:

1. Запустіть гру Сімс 4 на своєму комп’ютері.
  2. На початковому екрані натисніть кнопку “Довідка”, яка зазвичай знаходиться в верхньому правому куті екрану.
  3. У меню, що випадає, виберіть пункт “Про гру”.
  4. У вікні “Про гру” ви побачите інформацію про поточну версію гри, включаючи номер версії.

Зазвичай номер версії представлений у форматі “X.XX.XX.XX”, де кожна цифра відповідає конкретній версії гри та патчу. Наприклад, “1.59.73.1020”. Звертаємо вашу увагу, що номер версії може змінюватися з оновленнями і доповненнями.