Як англійці скорочують Are: основні правила та приклади

Як англійці скорочують Are?

В англійській мові існує кілька способів скорочення дієслова “are”. Це дозволяє зробити мову більш зрозумілою та виразною. Основне правило полягає в заміні “are” на апостроф-с в розмовному стилі мови. Наприклад, “you are” може бути скорочене до “you’re”, а “we are” – до “we’re”. Таке скорочення дозволяє зробити фразу більш легкою та швидкою для вимови.

Ще одним правилом є заміна “are” на “-re” в письмовому стилі мови. Цей спосіб скорочення частіше використовується в поезії та літературних творах. Наприклад, замість “you are” можна написати “you’re”. Така заміна робить фразу більш елегантною та поетичною.

“You are my sunshine” (Ти моє сонце) може бути скорочено до “You’re my sunshine”.

Також у деяких діалектах англійської мови використовуються інші способи скорочення “are”. Наприклад, в американському англійському можна почути скорочення “ya’ll”, що означає “you all” або “you are all”. Це скорочення є невід’ємною частиною південного акценту та культури США. Існують і інші варіанти скорочення “are”, які можуть залежати від регіону та соціального середовища.

Узагалі, використання скорочень у мові може робити її більш живою та непринагідною. Вимова та спрощення виразу “are” дозволяють говорити швидше та прикрашають мовні конструкції, роблячи їх більш розмовними та зрозумілими.

Як англійці скорочують Are

Англійці мають свої правила скорочення дієслова “are”, яке в українській мові відповідає формам “є” або “єте”. За правилами англійської граматики, “are” може бути скорочене до таких форм: ‘re (для першої та другої особи множинного числа) та ’s (для третьої особи однинного числа).

Ось кілька прикладів:

We are students. – We ‘re students.

You are my best friend. – You ‘re my best friend.

They are on vacation. – They‘re on vacation.

Варто пам’ятати, що скорочені форми “’re” та “’s” є досить неофіційними, і вони найчастіше використовуються у розмовній мові або в неофіційних записах.

Це лише деякі правила та приклади використання скорочень дієслова “are” в англійській мові. Якщо ви практикуватимете і спілкуватиметеся з носіями мови, ви зможете легше усвідомити й запам’ятати всі варіанти скорочення.

Правило скорочення “Are”

В англійській мові при спілкуванні говорять не тільки про одну особу, але й про групу людей або предметів. У таких випадках вживають дієслово “are”. Щоб скоротити це дієслово, замість “are” вживають апостроф та літеру “re”. Наприклад: “They are” стає “They’re”.

Основні правила скорочення “are”:

1. У розмовній мові або неофіційних текстах вживають “you’re” замість “you are”. Наприклад: “You are so funny!” стає “You’re so funny!”
  2. У писемній мові або офіційних текстах можна використовувати скорочення “you’re” або “you are”. Наприклад: “You’re invited to the party” або “You are invited to the party”.
  3. Для третьої особи однини та множини вживають “he’s”, “she’s”, “it’s”, “they’re” замість “he is”, “she is”, “it is”, “they are”. Наприклад: “They are my friends” стає “They’re my friends”.
  4. Деякі іменники і займенники мають свої скорочення. Наприклад: “What’re” замість “What are”, “Who’s” замість “Who is”.

Пам’ятайте, що скорочення “are” зазвичай вживають у неофіційних ситуаціях та розмовній мові. У формальних текстах краще використовувати повну форму “are”.

Приклади скорочення “Are”

Приклади скорочення

Скорочення “Are” утворюється за допомогою апострофа та літери “r”. Основні приклади скорочення “Are”:

• We’re: Ми є
  • You’re: Ви є, Ти є
  • They’re: Вони є
  • He’s: Він є
  • She’s: Вона є
  • It’s: Воно є

Наприклад: “We’re happy” означає “Ми є щасливими”, а “She’s tall” означає “Вона є високою”.

Скорочення “Are” використовується у розмовній та неформальній мові англійської, тому його можна зустріти у розмовах, фільмах або невимовній мові.