П`ятниця, 14.12.2018, 23:59

ЗНОВУ ВІЧНИЙ ВОГОНЬ ОБПІКАЄ СЕРЦЯ

Вклоняємося Вічному вогню,

Вклоняємось доземно всім солдатам,

Що міряли дороги крізь війну,

Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

Сьогодні – 9 травня, традиційно пройшов мітинг-реквієм з нагоди Дня перемоги над нацизмом і вшанування пам'яті жертв Другої світової війни біля меморіалу загиблим воїнам села Велика Вільшанка.

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна.

Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах:

„Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

Голова сільської ради Гайдаєнко Світлана Василівна привітала всіх учасників заходу з Днем Перемоги та побажала ветеранам здоров’я та оптимізму.

Представники трудового колективу ТОВ «О.Д. Пролісок» висловили свою вдячність всім тим, хто мужньо і героїчно наближали свято Перемоги, віддаючи своє здоров’я і життя за мирне сьогодення. І від свого колективу надали матеріальну допомогу учасникам бойових дій Другої світової, вдовам померлих воїнів-інвалідів, дітям загиблих воїнів і громадянам, які були вивезені на роботи в Германію, а монахині жіночого монастиря (на честь Ікони Божої Матері «Відрада») вручили їм продуктові набори.

Пам’ять загиблих була вшанована хвилиною мовчання вдячними жителями нашого села.

Минають роки, відлітають у вічність. Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Не забудемо ми воїнів нашого села. Золотими літерами вписані їх прізвища та імена в книзі „Пам’яті”.

Вічний вогонь палає
Дзвонить у далі століть
Вічний вогонь закликає:
- Щастя живих бережіть!
Вічний вогонь клекоче:
Люди, не треба війни,
Щоб не вмирали дочки,
Сестри, брати, сини!
Вічний вогонь палає
Тужать берізки над ним
Вічний вогонь вимагає:
Миру і щастя живим!

На мітингу пролунали слова і про сьогодення… Минуло стільки років, і розірвалася тиша – звучать постріли гармат на нашій землі. Знову мир оплачується найвищою ціною – людським життям. На сході від терористів та російських сепаратистів захищають державу і наші земляки:

• Кобець Дмитро
  • Кривошапка Микола
  • Нетесаний Сергій
  • Школьний Сергій

Ми пишаємось ними, і благаємо, повертайтесь будь-ласка живими.

Вертайтесь, рідненькі, живими!
Хай янголи вас захищають,
Своїми крилами святими
Від куль ворожих закривають.

Не хочемо війни страшної!
Всі просять люди, звідусіль
Не треба люті нам чужої —
хай в Україні буде  мир!

Переглядів: 485 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0