Вівторок, 26.09.2017, 02:05

Головна » 2016 » Березень » 15 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

Сьогодні у нашому навчальному закладі відбувся семінар-практикум вчителів математики та фізики, на якому Таїсія Андріївна Янішевська (вчитель математики) та Галина Олександрівна Никоненко (вчитель фізики) ділились своїм досвідом застосування методу проектів як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів.

Свою роботу з старшокласниками презентувала Галина Олександрівна. Це був цікавий проект «Тунгуське диво – дослідження продовжується» над яким працюють другий рік учні навчального закладу. Свої здобутки пошукової роботи вони оформлюють у вигляді телерепортажу, а минулорічний – отримав 3 місце у обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії - 2015».

Таїсія Андріївна надала можливість всім учасникам семінару самим стати "учнями" і спробувати себе у роботі над іншим, не менш пізнавальним проектом «Це дивовижне число π», тема якого була вибрана невипадково. Саме 14 березня відзначається як День народження числа π. Вчителі були поділені на групи, кожна з яких за годину презентувала свої варіанти: дослідники – презентацію «Гонка за знаками числа π», історики – презентацію «У пошуках числа π», журналісти – публікацію «Клуб шанувальників числа π», аналітики – презентацію «Способи обчислення числа π».

Всі переконалися, що використання методу проектів на уроках і в поза урочний час дає можливість урізноманітнити роботу, зацікавити учнів працювати творчо.

Переглядів: 230 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 1.0/1
«  Березень 2016  »