Неділя, 20.05.2018, 11:44

Головна » 2017 » Листопад » 24 » ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ БАКТЕРІЇ
ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ БАКТЕРІЇ

На території села знаходиться науково-виробниче підприємство «О.Д. Пролісок», яке засноване в 1993 році. Генеральним директором є Янковський  Дмитро Станіславович, доктор біологічних наук, професор, лауреат премії ім. І.І. Мечникова НАН України, лауреат премії ім. Д.К. Заболотного НАН України.

Фірма є ексклюзивним розробником та виробником пробіотиків п¢ятого покоління (мільтипробіотики групи «Симбітер»). Виробничий підрозділ підприємства оснащений технологічним і лабораторним устаткуванням, має високопрофесійний персонал, більшість якого – це мешканці села.

Найцікавішим для всіх дітей побачити, де саме працюють їхні мами і тата, бабусі й дідусі, брати і сестри або сусіди. Таку змогу наші вихованці отримують періодично – ми проводимо екскурсії на місцеве підприємство.

І сьогодні 24 листопада учні 6, 7 та 9 класів мали нагоду побувати на «О.Д. Проліску». Вікторія Сергіївна, вчитель біології,  організувала їм подорож до країни Бактерії.

Цікаве починається уже при вході: всім видають разовий спецодяг, адже фірма є закритим підприємством. Провідний спеціаліст Татьяна Юріївна розповіла про історію створення як препаратів, так і про становлення самого підприємства (якому вже скоро буде 25 років).

Мама одного з учнів /Жеребка Михайла/ показала цехи, лабораторії; надала можливість розглянути в мікроскоп мікропрепарат певних штамів мікроорганізмів з власної колекції. Любов Миколаївна розповіла про особливості роботи на фірмі, про певні вимоги і правила, яких дотримуються на робочих місцях.

Переглядів: 170 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »