Середа, 20.02.2019, 21:59

Головна » 2014 » Грудень » 22 » ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ
ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ

З 17 по 20 грудня проходила першість Васильківського району з настільного тенісу серед школярів. В цих змаганнях прийняли участь 30 команд із 38 загальноосвітніх шкіл нашого району.

Спочатку змагання пройшли в трьох територіальних зонах, де команди загальноосвітніх шкіл І- ІІІ ступеня боролись за путівки до фінальної частини першості району з тенісу настільного.

20 грудня 2014 року на спортивній базі Саливонківської загальноосвітньої школи, відбувся фінал першості Васильківського району серед ЗОШ І-ІІІ ступенів. На нього прибуло шість найсильніших команд зональних групових змагань. Фінал проходив по коловій системі в особисто – командному заліку. Спочатку розігрувалась особиста першість серед юнаків та дівчат, а потім підраховувалось командне місце школи.

В підсумку турнірна таблиця фінальної частини Васильківського району з тенісу настільного в командному заліку має такий вигляд:

I місце - Саливінківська ЗОШ (вчитель фізичної культури Школенко В.С., тренер Пятківський М.В.)

II місце - Великовільшанська ЗОШ (вчитель фізичної культури Тромса Г.А.)

III місце - Глевахівська ЗОШ (вчитель фізичної культури  Михайленко Л.І.)

IV місце – Барахтівський НВК (вчитель фізичної культури Гусакова Т.С.)

V місце - Пшеничанський НВК (вчитель фізичної культури Зленко А.В.)

VI місце – Крушинський НВК (вчитель фізичної культури Кушнір А.Л.)

В особистому заліку трійка переможців першості Васильківського району серед юнаків з тенісу настільного має  виглядає так:

I місце - Корнієнко Руслан (Саливінківська ЗОШ )

II місце - Зеленський Артемій (Глевахівська ЗОШ)

III місце – Новгородцев Артур (Великовільшанська ЗОШ)

а серед дівчат :

I місце - Середніцька Альона (Саливінківська ЗОШ)

II місце - Ахоян Каріна (Великовільшанська ЗОШ)

III місце - Ременяк Галина (Ксаверівська ЗОШ )

Переможці та призери змагань в командному і в особистому заліку, були нагороджені медалями і грамотами відділу освіти Васильківської РДА та сектору молоді та спорту районної держадміністрації.

Тож, вітаємо наших переможців: Карину і Артура.

Переконана, що нинішня перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашої школи і слугуватиме стимулом для молодших учнів Великовільшанської ЗОШ в подальшому  досягати найвищих вершин.

Від імені адміністрації школи хочу винести також щиру подяку Янковському Д.С., який допоміг команді тенісистів взяти участь у районних змаганнях.

Переглядів: 487 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »