Неділя, 29.03.2020, 15:03

Головна » 2020 » Березень » 23 » ОНОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДИСТАЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
ОНОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДИСТАЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Ми оновили матеріали дистанційного навчання

нас чекають ще п'ять робочих днів

Просимо ознайомитися із новими завданнями для самостійного опанування навчального матеріалу.

Ми просимо батьків та учнів поставитися відповідально до виконання даних завдань, адже КАРАНТИН - ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ.

САЙТ ДИСТАНЦІНОГО НАВЧАННЯ ВЕЛИКОВІЛЬШАНСЬКОГО НВК

КОЖЕН КЛАС МАЄ ОКРЕМУ СТОРІНКУ,

НА ЯКІЙ ВЧИТЕЛІ РОЗМІЩУЮТЬ ЗАВДАННЯ,

ПОСИЛАННЯ НА КОРИСНІ ДЖЕРЕЛА ДЛЯ ЇХ ВИКОНАННЯ.

Вчителі, класні керівники відкриті до консультування за допомогою телефонного зв'язку (з 09.00 до 16.00), СМС-ок, Messenger-повідомлень, електронних-листів та viber-спілкування.

На сторінці ДЛЯ УЧНІВ ми розмістили анімаційні ролики опубліковані Міністерством охорони здоров'я, де пояснюють, що таке коронавірус і як від нього захиститись.

На сторінці ДЛЯ БАТЬКІВ ми розмістили ролик, де відомі жінки-матері закликають бути правильним прикладом для своїх дітей.

МОЗ закликає:

Під час карантину залишайтеся вдома! Утримайтеся від гостей, не влаштовуйте вечірок, подбайте про самоізоляцію. Проводьте час із родиною, дотримуйтеся правил особистої гігієни та будьте здорові!

Для учнів

Повторіть ПРАВИЛА РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Карантин – не канікули. Це навчальний робочий режим, але віддалено. Тому завдання потрібно виконувати обов'язково, не за бажанням і вчасно. Адже у вас не має бажання «відпрацьовувати» влітку..?

2. Задання (із чіткою інструкцією: що робити, як робити і як робити звіт для оцінювання) розміщуватимуться на даному сайті відповідно до вашого розкладу.

3. Оновлення сайту будуть оголошуватися на офіційному сайті закладу освіти http://nvk-vvilshanka.com.ua/, на Facebook-сторінці нашого НВК https://www.facebook.com/V.Vilshanskij.NVK/, у Viber-групах.

4. Ви повинні ознайомитися із поясненням нової теми та завданням до неї. Для пояснень завдань вчителі працюють з 09.00 до 16.00.

5. Виконувати завдання та надсилати, визначений вчителем, звіт необхідно до дати, яку вказує вчитель, оскільки далі ви отримуєте наступні завдання.

6. Виконувати завдання ви повинні у нових зошитах підписавши:

Зошит

на період карантину

для робіт з …

учня/учениці … класу

прізвище та ім¢я

1. Не всі завдання можливо перевірити дистанційно (наприклад, вірш чи правило напам'ять). Такі завдання перевірятимуться на уроках після закінчення карантину і відновлення навчального процесу в закладі освіти.

2. За кожну роботу ви отримуєте оцінку.

Переглядів: 14 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »