Четвер, 23.11.2017, 13:05

І тихенько пригорнуся.
Щастя дай моїй родині
І коханій Україні.

Хто не знає про святого Миколая? З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістається лише слухняним дітлахам. Тим же хто цілий рік пустував – святий Миколай підкладає під подушку різочку, як попередження на наступний рік.

Як і кожного року, святковий виступ підготували учні початкових класів Великовільшанської загальноосвітньої школи і вихованці дитячого садочку «Жайворонок». Розповідали віршики, співали пісень, розіграли сценки… І, звичайно, отримали подарунки від святого Миколая, які вручила матушка Арсенія з монахинями жіночого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Відрада».

Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається…

Любий Миколаю, прощення прийми,

Будемо слухняні, будем чемні ми.

Будем пам’ятати заповіді всі,

Хочемо ми жити в щасті і добрі.

Переглядів: 523 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »