Вівторок, 17.09.2019, 22:46

Головна » 2012 » Вересень » 1 » І знову шкільний дзвінок покликав маленьких вільшан за парти!
І знову шкільний дзвінок покликав маленьких вільшан за парти!
1 вересня 2012 року молебнем за початок навчального року розпачалося свято Першого дзвоника та свято Першокласника. На свято завітали почесні гості: сільський голова Великовільшанської сільської ради Гайдаєнко Світлана Василівна, голова ради школи Кириченко Віталій Володимирович, ігуменія Арсенія та отець Дмитрій. Приємним сюрпризом стало аудіопривітання зі святом Першого дзвоника Героя України, народного депутата України Тетяни Володимирівні Засухи. У своєму виступі директор школи Никоненко Галина Олександрівна подякувала Тетяні Володимирівні за її вагому допомогу школі, а також за новий мультивідеопроектор, який поліпшить організацію навчально-виховного процесу. Також, було винесено подяки за активну участь у підготовці школи до нового навчального року генеральному директору НВК "О.Д. Пролісок" Янковському Дмитру Станіславовичу та сільському голові Гайдаєнко Світлані Василівні. Гості свята щиро привітали першокласників з Першим дзвоником та вручили їм цінні подарунки. Приємно те, що колектив школи поповнився молодим спеціалістом, випускницею нашої школи Тромсою Іриною Михайлівною.

Матеріали підготовано Міністерством преси та інформації
Переглядів: 637 | Додав: VDV | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2012  »