Неділя, 19.11.2017, 21:44

Головна » 2014 » Червень » 12 » ЕКСКУРСІЯ НА ФІРМУ "О.Д.ПРОЛІСОК"
ЕКСКУРСІЯ НА ФІРМУ "О.Д.ПРОЛІСОК"

Найцікавішим для дітей було б побачити, де саме працюють їхні мами і тата, бабусі й дідусі, брати і сестри або сусіди. Таку змогу наші учні отримали 12 червня – відбулася екскурсія на місцеве підприємство. Цікаве почалось уже при вході: всім видали разовий спецодяг, адже фірма є закритим підприємством. Мама одного з учнів /Жеребка Юрка/ показала цехи, лабораторії; надала можливість розглянути в мікроскоп штам бактерій живих клітин пробіотичних мікроорганізмів. Любов Миколаївна розповіла про особливості роботи на фірмі, про певні вимоги і правила, яких дотримуються на робочих місцях. А в кінці подорожі по фірмі всіх пригостили одним із продуктів виробництва «Симбівіт преміум».

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «О.Д.Пролісок» існує у нас в селі з 1993 року.

Сьогодні, це відоме науково-виробниче об'єднання, до складу якого входять науковий центр (директор - кандидат технічних наук Г.С.Димент), підприємство з виробництва пробіотичних препаратів (директор - Є.П.Потребчук) і департамент маркетингу (директор - кандидат технічних наук Н.Є.Янковська).

Основні напрями діяльності фірми: розробка, виробництво та реалізація мультипробіотиків – ефективних біотерапевтичних засобів для профілактики та лікування дисбіозів (дисбактеріозів) різної етіології та локалізації, інфекційних та інших захворювань, які супроводжуються дисбіотичними розладами; розробка, виробництво та реалізація бактеріальних препаратів для молочної промисловості.

Фірма поєднує наукову діяльність з виробничою: проводить науково-дослідні роботи, пов’язані із селекцією нових штамів бактерій з поліпшеними пробіотичними і біотехнологічними характеристиками, розробкою методів біоконструювання мультикомпонентних поліфункціональних симбіозів, створенням нових пробіотичних препаратів і заквашувальних препаратів для виробництва ферментованих молочних продуктів. Фірма розробляє нормативно-технічну документацію, здійснює виробництво і реалізацію своєї продукції.

Виробничий підрозділ фірми оснащений технологічним і лабораторним устаткуванням, має високопрофесійний персонал, більшість якого – це мешканці села.

Фірма "О.Д.Пролісок" реалізує мультипробіотики та заквашувальні бактеріальні препарати для молочної промисловості в 23 областях України, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Ми щиро вдячні за надану можливість ознайомитись із роботою фірми генеральному директору Дмитру Станіславовичу.

нагороди отримані колективом фірми

Переглядів: 485 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0