Неділя, 29.03.2020, 14:10

Головна » 2020 » Березень » 19 » ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Шановні учасники освітнього процесу!!!

На САЙТі нашого закладу

«Великовільшанський НВК»

відбулося оновлення матеріалу.

Просимо ознайомитися із новими завданнями для самостійного опанування навчального матеріалу та правилами роботи під час карантину.

ДАНИЙ САЙТ СТВОРЕНО ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

з метою забезпечення якісного виконання програм з навчальних предметів під час карантину

КАРАНТИН - ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ

КОЖЕН КЛАС МАЄ ОКРЕМУ СТОРІНКУ,

НА ЯКІЙ ВЧИТЕЛІ РОЗМІЩУЮТЬ ЗАВДАННЯ,

ПОСИЛАННЯ НА КОРИСНІ ДЖЕРЕЛА ДЛЯ ЇХ ВИКОНАННЯ.

Вчителі, класні керівники відкриті до консультування за допомогою телефонного зв'язку та viber-спілкування.

ПРАВИЛА РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Карантин – не канікули. Це навчальний робочий режим, але віддалено. Тому завдання потрібно виконувати обов'язково, не за бажанням і вчасно. Адже у вас не має бажання «відпрацьовувати» влітку..?

2. Завдання (із чіткою інструкцією: що робити, як робити і як робити звіт для оцінювання) розміщуватимуться на даному сайті відповідно до вашого розкладу.

3. Оновлення сайту будуть оголошуватися на офіційному сайті закладу освіти http://nvk-vvilshanka.com.ua/, на Facebook-сторінці нашого НВК https://www.facebook.com/V.Vilshanskij.NVK/, у Viber-групах.

4. Ви повинні ознайомитися із поясненням нової теми та завданням до неї. Для пояснення завдань, відповідей на ваші можливі питання вчителі працюють з 09.00 до 16.00.

5. Виконувати завдання та надсилати, визначений вчителем, звіт необхідно до дати, яку вказує вчитель, оскільки далі ви отримуєте наступні завдання.

6. Виконувати завдання ви повинні у нових зошитах підписавши:

Зошит

на період карантину

для робіт з …

учня/учениці … класу

прізвище та ім'я

1. Не всі завдання можливо перевірити дистанційно (наприклад, вірш чи правило напам'ять). Такі завдання перевірятимуться на уроках після закінчення карантину і відновлення навчального процесу в школі.

2. За кожну роботу ви отримуєте оцінку.

Переглядів: 33 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »