Субота, 23.09.2017, 22:05

Головна » 2016 » Квітень » 27 » ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня у НВК відбувся  День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив навчального закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє життя та здоров'я.

Розпочався захід з відкритих уроків де у цікавій та змістовній формі класні керівники, класоводи і вихователі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Після чого пролунав дзвоник, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу.

Де вихованці мали змогу на практиці познайомитись із протигазом. Юрій Васильович Леваднюк, вчитель захисту Вітчизни, ще раз наголосив, що вся проблема не в тому, як одягти протигаз, а в тому, як одягти його швидко.

Ну, а далі, почались тренування.

Не забули і про найменших.

І на далі, щоб це було – тільки тренування…

Переглядів: 217 | Додав: NVDrach | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »