Як зробити текст у формі фігури Фігма: крок за кроком інструкція

Як зробити текст у формі фігури Фігма?

Фігма – це потужний інструмент для дизайнерів, що дозволяє створювати векторні графічні рішення та співпрацювати з командою над проектами. Один з різних способів надати тексту вигляду фігури – це зміна форми контуру тексту в Фігмі. Якщо ви хочете додати креативності вашим проектам або просто дізнатися, як зробити це, то ця інструкція для вас.

Крок 1: Відкрийте Фігму та створіть новий документ. Ви можете використати існуючий проект або почати з чистого аркушу.

Крок 2: Виберіть інструмент “Текст” у панелі інструментів або натисніть “T” на клавіатурі, щоб активувати його.

Крок 3: Натисніть лівою кнопкою миші у бажаному місці на аркуші, щоб створити текстовий блок. Введіть текст, який ви бажаєте використати у формі фігури.

Крок 4: Виділіть текст, який потрібно змінити у форму фігури.

Крок 5: Натисніть правою кнопкою миші на виділений текст і виберіть “Форма тексту”. З’явиться випадаюче меню з різними опціями.

Крок 6: Виберіть одну з опцій для зміни форми тексту: прямокутник, овал, многокутник або за своїм бажанням створіть власну форму.

Тепер ваш текст матиме форму обраної фігури. Можете експериментувати з різними формами та налаштуваннями тексту, щоб надати йому більш яскравий вигляд.

Необмежені можливості Фігми дозволять вам створити дизайни, які будуть виділятися і вражатимуть вашу аудиторію. Не бійтесь експериментувати і змінювати форму тексту, щоб надати вашим проектам особливий шарм і креативність.

Сподіваємось, ця посібник допоміг вам зрозуміти, як зробити текст у формі фігури в Фігмі. Тепер ви можете створювати вражаючі текстові ефекти, які захоплюють увагу та вражають вашу аудиторію.

Завантажте шрифт, який ви хочете використовувати

Щоб завантажити шрифт, перейдіть на веб-сайт постачальника шрифтів або до налаштувань вашої операційної системи. Завантажте потрібний шрифт у форматі ttf, otf або woff згідно з документацією, наданою постачальником.

Після завантаження шрифту, відкрийте його та натисніть кнопку “Встановити”. Це встановить шрифт на вашу операційну систему та зробить його доступним для використання в програмах.

Якщо ви вже встановили шрифт на свою операційну систему, ви можете перевірити його доступність у Фігмі. Відкрийте програму Фігма та перейдіть до панелі шрифтів або виберіть текстовий шар. У розділі “Шрифт” ви повинні побачити свій встановлений шрифт у списку доступних шрифтів. Якщо ви його не бачите, перегляньте свої налаштування операційної системи та правильно встановіть шрифт згідно з інструкціями постачальника шрифту.

Кроки:
  1. Завантажте шрифт з постачальника шрифтів або настройте його на своїй операційній системі.
  2. Відкрийте Фігму та перевірте наявність шрифту у панелі шрифтів.
  3. Якщо шрифт не відображається, перевірте свої налаштування операційної системи та повторно встановіть його.

Завантажте та встановіть шрифт, який ви хочете використовувати на своєму проекті. Це допоможе забезпечити єдність та консистентність дизайну вашої форми в Фігмі.

Створіть новий проект у Фігмі

1. Відкрийте Фігму у своєму браузері або встановіть додаток Фігма на свій комп’ютер.
  2. Зареєструйте новий обліковий запис або увійдіть у вже існуючий, якщо у вас вже є обліковий запис Фігми.
  3. Після входу у вас буде можливість створити новий проект. Натисніть на кнопку “Створити” або виберіть опцію “Створити проект” для початку.
  4. Задайте назву проекту та виберіть тип проекту, який найкраще відповідає вашим потребам. Наприклад, ви можете створити проект для веб-сайту, мобільного додатку або для веб-сервісу.
  5. Оберіть пустий макет або виберіть одну з готових шаблонів, які пропонує Фігма. Це може спростити вашу роботу, особливо, якщо ви новачок у цій програмі.
  6. Натисніть кнопку “Створити” і почніть працювати над своїм новим проектом у Фігмі.

Тепер, коли ви знаєте як створити новий проект у Фігмі, можна починати розробку макетів інтерфейсу, використовуючи всі функціональні можливості цієї програми.

Відкрийте інструмент Text в Фігмі та виберіть форму, в якій ви хочете вставити текст

Для початку відкрийте програму Фігма та створіть або відкрийте проект, в якому вам потрібно розмістити текст у формі фігури.

Після цього клацніть на інструмент Text в панелі інструментів зліва. Це зображення книги. Інструмент Text дозволяє вставляти та редагувати текст у фігурах Фігми.

Зараз виберіть форму, в якій ви хочете вставити текст. Для цього клацніть на форму, яку ви хочете відредагувати або створити нову форму, використовуючи інструменти для малювання або геометричних фігур в Фігмі.

При виборі форми з’явиться курсор тексту, що дозволяє вам ввести текст безпосередньо у форму. Ви також можете скопіювати текст з іншого джерела та вставити його безпосередньо в Фігму.

Краєм форми стане виділеним, щоб показати, що текст редагується. Ви можете змінити розмір форми, використовуючи інструменти для редагування форм, якщо потрібно, щоб текст вміщавався краще в формі.

Примітка: Якщо ви хочете редагувати текст у вже існуючій формі, просто виберіть форму з малюнка на вашому макеті та витягніть та відредагуйте текст, використовуючи інструменти тексту.

Завершивши вставку тексту у форму, ви можете застосувати різні стилі до тексту, використовуючи інструменти для редагування тексту в Фігмі. Ви можете змінити шрифт, розмір шрифту, кольори, вирівнювання та багато іншого.

Не забудьте зберегти зміни, щоб вони застосувалися до вашого макету.