Як відключити пару Apple Watch від годинника на цілий час? – Поради та інструкції

Як розірвати пару з Apple Watch на годиннику?

Apple Watch – це популярний гаджет, який користувачі можуть парувати зі своїм iPhone для покращення функціональності та зручності. Проте, іноді може виникнути потреба відключити Apple Watch від годинника на деякий час. Це може стати необхідним, наприклад, при налаштуванні нового пристрою або під час польоту.

Оскільки Apple Watch не має власного інтерфейсу управління, процес відключення пари може бути трохи заплутаним. Проте, є кілька простих кроків, які допоможуть вам відключити ваші Apple Watch від годинника.

Крок 1: Відкрийте на вашому iPhone додаток “Watch”. Ви знайдете його на головному екрані.

Крок 2: У додатку “Watch” прокрутіть до верхньої частини екрану і натисніть на свій профіль, що зображує ваше ім’я та зображення.

Крок 3: Прокрутіть до низу сторінки профілю і натисніть на “Відключити синхронізацію з Apple Watch”.

Крок 4: Після натискання на цю опцію вам буде запропоновано підтвердити своє рішення. Натисніть “Відключити синхронізацію” для підтвердження.

Щоб знову підключити ваш Apple Watch до годинника, просто відкрийте додаток “Watch” на своєму iPhone, прокрутіть до верхньої частини екрану і натисніть на “Пара Apple Watch”. Слідуйте інструкціям на екрані, щоб завершити процес парування.

Зверніть увагу, що відключення Apple Watch від годинника не змінить налаштування або дані на самому годиннику. Це лише відключить його від синхронізації з вашим iPhone.

Паради як відключити пару Apple Watch від годинника на цілий час?

Пара Apple Watch може бути відключена від годинника на цілий час шляхом виконання наступних порад:

1. Відкрийте додаток “Настройки” на iPhone.

На iPhone, з яким парається Apple Watch, відкрийте додаток “Настройки”. Для цього натисніть на значок зі знаком шестеренки.

2. Наведіть на “Apple Watch”.

У додатку “Настройки” прокрутіть сторінку вниз і торкніться варіанту “Apple Watch”.

3. Торкніться “Відстраивання” або “Відключити пару”.

У розділі “Apple Watch” виберіть варіант “Відстраивання” або “Відключити пару”.

4. Підтвердьте відключення пари.

Дотримуючись вказівок на екрані, підтвердьте свій намір відключити пару Apple Watch від годинника. Зазвичай для цього потрібно натиснути “Відстраивання” або “Відключити пару”.

Після відключення пари Apple Watch буде недоступний для використання, поки ви знову не прив’яжете його до iPhone. Пам’ятайте, що при відключенні пари вся інформація, яка зберігалася на Apple Watch, буде видалена. Тому перед відключенням пари переконайтеся, що вся важлива інформація збережена.

Процедура відключення пари Apple Watch

Якщо ви бажаєте на деякий час відключити Apple Watch від свого годинника, ви можете виконати наступні кроки:

1. На iPhone відкрийте додаток “Watch”.

2. У розділі “Мої годинники” оберіть активний годинник, який ви хочете відключити.

3. Натисніть на іконку (i) поруч з годинником.

4. У верхній частині екрана знайдіть перемикач “Парити Apple Watch” і виключіть його.

5. З’явиться підтвердження, що Apple Watch більше не парується зі своїм годинником. Натисніть “Відключити годинник”.

Тепер ваш Apple Watch не буде підключатися до вашого годинника, доки ви не включите його знову.

Не забудьте включити парування знову, коли ви будете готові використовувати свій Apple Watch з вашим годинником.

Яківне відключення Apple Watch від годинника

Якщо ви хочете повністю відключити свої годинник Apple Watch на тривалий час, вам слід дотримуватися деяких кроків:

1. Відкрийте додаток “Настройки” на своєму Apple Watch. Цей додаток має іконку зі зображенням шестерні.
  2. Прокрутіть вниз і натисніть на “Загальне”.
  3. Прокрутіть вниз і натисніть на “Вимкнути”.
  4. Після цього вам потрібно буде підтвердити своє рішення, оберіть “Вимкнути” знову.
  5. Apple Watch буде повністю вимкнутий і ви не зможете отримувати сповіщення або використовувати його функції.

Якщо ви знову захочете увімкнути годинник Apple Watch, просто тримайте натиснутою центральну кнопку до тих пір, поки не з’явиться зображення яблука Apple.

Однак, варто зазначити, що повне вимкнення Apple Watch може зайняти деякий час, а після увімкнення годинника може знадобитися певний час для його налаштування.