Неділя, 20.08.2017, 19:28

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ ШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ

ВЕЛИКОВІЛЬШАНСЬКОГО НВК

1. Будь патріотом своєї Батьківщини. Гідно носи звання громадянина України, звання учня і дорожи честю своєї школи, свого колективу.
  2. Старанно навчайся. На уроках будь уважним і гарно поводься. Добросовісно і самостійно виконуй завдання вчителя. Своєчасно приходь на навчання, не пропускай уроків. Буді чесним і правдивим.
  3. Оволодівай досягненнями сучасної культури і техніки, навчись користуватися комп’ютером, розвивай свої здібності, готуй себе до свідомого вибору професії.
  4. Дотримуйся режиму дня. Щоденно роби ранкову гімнастику, завжди будь чистим і охайним, тримай своє робоче місце в належному порядку.
  5. Дотримуйся вимог санітарії та гігієни. Уроки фізичного виховання відвідуй у спортивному одязі, на інших навчальних заняттях твій одяг повинен відповідати санітарно-гігієнічним та етичним нормам.
  6. Розумно плануй і використовуй час, будь точним, учись правильно організувати свою працю: читай книги, бери участь у роботі гуртків, займайся фізкультурою, спортивними та іншими цікавими іграми.
  7. Зразково поводь себе в школі, вдома та в громадських місцях, на вулиці. Вітайся з учителями та іншими працівниками школи, знайомими, товаришами. Приділяй увагу старшим, поступайся їм місцем.
  8. Дотримуйся правил техніки безпеки та правил дорожнього руху.
  9. Бери активну участь у громадянському та культурному житті школи, допомагай товаришам краще навчатися і працювати.
  10. Бережливо стався до шкільного та іншого майна, до своїх речей і речей товаришів. Приходь до школи з усіма необхідними підручниками, щоденником і письмовим приладдям, не бери з собою зайвих речей.
  11. Слухай батьків і старших членів сім`ї, допомагай їм в домашніх справах, піклуйся про молодших.
  12. Виконуй вимоги вчителів і чергових учнів.
  13. Учень не вживає брутальних слів, спиртних напоїв і наркотиків, не палить.
  14. Учням забороняється користуватися мобільними телефонами під час навчальних занять.
  15. Бережи і охороняй природу.
«  Серпень 2017  »
МИ В МЕРЕЖІ