Джордж Флойд: біографія, історія життя та трагічна смерть афроамериканця

Хто такий Джордж Флойд біографія?

Джордж Флойд – афроамериканський чоловік, який став жертвою поліцейського насильства в Сполучених Штатах Америки. В результаті цього жорстокого інциденту, що стався 25 травня 2020 року у місті Міннеаполіс, широко розповсюдився рух протестів проти системної расової дискримінації та поліцейської брутальності в США та по всьому світу.

Джордж Флойд народився 14 жовтня 1973 року в Чікаго, штат Іллінойс. У його житті було багато випробувань, але він завжди витримував і намагався шукати кращі шляхи для себе. Протягом багатьох років він працював на різних роботах, включаючи будівництво, сферу розваг та ресторанний бізнес. Згідно з відомостями, Флойд був високо оцінюваним працівником та його було цінувано колегами.

“Життя усіх людей має рівну цінність та поважати кожного індивіда, незалежно від його расової, етнічної або соціальної приналежності”

Проте, життя Джорджа Флойда раптово змінилося 25 травня 2020 року, коли під час затримання поліцейські застосували надмірну силу. На кадрах відеозапису, які потрапили в мережу, видно, як один з поліцейських притискає коліно до шиї афроамериканця протягом дев’яти хвилин. У результаті цього насильства Джордж Флойд помер від задухи.

Джордж Флойд: біографія та історія життя

Джордж Флойд: біографія та історія життя

Джордж Перрі Флойд, народився 14 жовтня 1973 року в місті Фейєттвілль, Північна Кароліна. У своєму житті він став сином Джорджа Перрі ІІ та Ларі Флойд, які були учасниками робітничого класу.

У своїй молодості Джордж Флойд був відомим спортсменом і грав в баскетбол, допомагаючи своїй команді здобувати перемоги на місцевому рівні. Після закінчення школи він поселився в Х’юстоні, штат Техас, де працював у сфері будівництва, здобуваючи репутацію солідного працівника.

Протягом свого життя Джордж Флойд мав кілька випадків зіткнень з поліцією, але ніколи не був засуджений. У 2007 році, він був звинувачений у введенні в обіг наркотиків, але в ітогу справа була закрита без підстав для обвинувачення.

Життя Джорджа Флойда раптово перервалося 25 травня 2020 року, коли під час затримання поліцією Міннеаполіса була застосована смертельна сила. Запис інциденту став широко поширеним по всьому світу і викликав хвилю обурення і протестів проти поліцейської жорстокості та системного расизму в Сполучених Штатах Америки та інших країнах.

Ця трагедія стала спусковим гачком для масових протестів руху Black Lives Matter та змін в поліцейському законодавстві США.

Джордж Флойд, який став символом боротьби з расизмом та поліцейською насильницькою поведінкою, покинув цей світ, залишивши після себе спадщину боротьби за соціальну справедливість та рівність.

Раннє дитинство та молодість

Раннє дитинство та молодість

Джордж Флойд народився 14 жовтня 1973 року в місті Фейєттевілл, що у штаті Північна Кароліна. Він був одним з п’яти дітей у родині. В дитинстві Флойд висловив зацікавленість музикою та спортом, і він активно займався боксом.

У підлітковому віці Флойд переїхав до міста Х’юстон, що у штаті Техас, разом зі своєю матір’ю. Він закінчив школу у Х’юстоні та продовжив своє захоплення боксом, бравши участь у багатьох боксерських змаганнях на місцевому рівні. Бокс допоміг йому розвивати вміння самовиразити та проявляти дисципліну.

Пізніше, Флойд обрав професію підрядника та працював на будівельних майданчиках. Саме в Х’юстоні він також став батьком двох дітей, які свідчать про його відданість родині.

Раннє дитинство та молодість Флойда вплинули на його дотримання сімейних цінностей та розвиток сильного характеру.

Життя в Державі Міннесота

Життя в Державі Міннесота

Держава Міннесота була місцем народження і раннього дорослого життя Джорджа Флойда. Він народився 14 жовтня 1973 року в місті Фейеттивіл, що знаходиться в цій державі. В дитинстві Джордж виріс у багатодитній родині, де його мати Ларнісса Джонс працювала в медичній галузі, а батько Джордж Флойд-старший був працівником знаменитого Пакровського м’ясокомбінату.

У Державі Міннесота Джордж відвідував БФК-Елементарі школу в місті Дамар. Він був відомий своєю активністю та дружелюбним ставленням до інших. Він дуже цінував свою родину та проводив багато часу з братами і сестрами. Після закінчення початкової школи, Джордж продовжив освіту в цьому місці і закінчив Фейеттивілську середню школу.

Після закінчення школи Джордж Флойд був залучений до різних нелегальних видів діяльності та відсидів кілька років у в’язницях Держави Міннесота. Однак, після звільнення він вирішив змінити своє життя і зробити його кращим.

В Державі Міннесота Джордж Флойд багато років працював в культурній столиці держави – місті Міннеаполіс. Він був шанованим членом своєї спільноти та визнаним за свою енергійну та доброзичливу природу. Джордж також залишив слід у серцях своїх колег по роботі та друзів.

Трагічна смерть афроамериканця

Трагічна смерть афроамериканця

Смерть Джорджа Флойда була трагічним подією, яка потрясла всіх афроамериканців та загалом суспільство США. Його життя закінчилося 25 травня 2020 року, коли він був затриманий поліцейськими в Міннеаполісі, штат Міннесота. Згодом стало відомо, що під час затримання офіцер Дерек Шовін на протязі майже дев’яти хвилин стежив за Флойдом, накладаючи на його шию коліну.

Ця подія викликала масове обурення і протести по всій країні. Відеозапис цього інциденту швидко поширився в соціальних мережах і заробив мільйони переглядів. Афроамериканці та активісти за права людини вимагали справедливості і звернули увагу на системну проблему поліцейської жорстокості та расової дискримінації.

Після загибелі Джорджа Флойда було затримано офіцера Дерека Шовіна, який поки вистоює судове розгляд по звинуваченню у вбивстві. Крім того, троє інших поліцейських, які брали участь у затриманні, були звільнені з посади та також звинувачені. Процес судового розгляду став одним із найбільш високопрофільних у США та привернув увагу всього світу.

Ім’я:Джордж Флойд
Дата народження:14 жовтня 1973
Місце народження:Фейетвіл, Північна Кароліна, США
Смерть:25 травня 2020 (46 років)
Місце смерті:Міннеаполіс, Міннесота, США

Смерть Джорджа Флойда стала каталізатором для подальшого розгортання руху “Black Lives Matter” і призвела до глибокої рефлексії щодо проблем расової нерівності та необхідності реформування поліції.