Як створити посилання зі слова на телефоні? Простий посібник

Як зробити посилання зі слова на телефоні?

Посилання зі слова – це спосіб зробити веб-адресу активною в тексті, що дозволяє користувачам переходити на цю сторінку просто клікнувши на слово. Це корисний інструмент для зручності і натискає на телефоні, де введення веб-адреси може бути складним.

Створення посилання зі слова на телефоні дуже просто. Спочатку ви повинні відкрити застосунок для створення повідомлення, електронної пошти або кидаючи текстових повідомлень. Затим вам потрібно вставити слово або фразу, яку ви хочете зробити посиланням.

Наприклад, якщо ви хочете зробити слово “телефоні” посиланням, вставте це слово в своє повідомлення або лист, в якому ви хочете зробити посилання. Потім виберіть текст і виберіть опцію “Додати посилання”.

Після цього ви побачите поле для введення веб-адреси, куди ви хочете перенаправити користувача, коли вони натискають на слово. Введіть веб-адресу в це поле, натисніть на “Готово” або екрану телефона при редагуванні повідомлення або листа.

Якщо все зроблено правильно, слово “телефоні” тепер буде відображатися як посилання. Користувачі, які натискають на це слово, будуть перенаправлені на вказану сторінку. Таким чином, ви можете легко додавати посилання зі слова на телефоні і зробити текст більш інтерактивним для вашого аудиторії.

Як створити посилання зі слова на телефоні?

Для створення посилання зі слова на телефоні, вам необхідно використовувати теги HTML. Ось кілька кроків, які допоможуть вам зробити це:

1. Спочатку відкрийте редактор коду HTML, наприклад, Notepad++ або Sublime Text.
  2. Напишіть основний текст вашої сторінки.
  3. Оберіть слово або фразу, з якого ви хочете зробити посилання на телефоні.
  4. Заключіть це слово або фразу в тег <a> і </a>. Наприклад: <a>телефон</a>.
  5. Установіть атрибут href в тег <a>, вказавши посилання на ваш номер телефону. Наприклад: <a href=”tel:1234567890″>телефон</a>.

Результатом буде слово “телефон”, яке буде виглядати як посилання. При натисканні на це посилання на телефоні, з’явиться спливаюче вікно з пропозицією набрати номер, на який створено посилання.

Простий посібник для початківців

Як створити посилання зі слова на телефоні?

Для початку, необхідно відкрити редактор коду вашого веб-сторінки або текстовий редактор для створення HTML-файлу.

Наступним кроком є вибір місця на веб-сторінці, де ви хочете вставити посилання. Зазвичай це буде в текстовому блоку або списку.

Щоб створити посилання, вам потрібно використати тег <a>, який є скороченням від англійського слова “anchor” (якорь).

Тег <a> має два обов’язкових атрибути:

• href – це атрибут, який визначає адресу, на яку треба перейти при натисканні на посилання;
  • target – необов’язковий атрибут, який визначає, де має бути відкрита сторінка (у цьому випадку – можна вказати “blank”, щоб відкрити посилання в новому вікні).

Наприклад, якщо ви хочете зробити посилання на номер телефону, ви можете використовувати такий код:

<a href="tel:номер-телефону">назва, яку бачить відвідувач</a>

У цьому прикладі, номер-телефону – це номер, який ви хочете відобразити, а назва, яку бачить відвідувач – це текст, що відображається на веб-сторінці як посилання.

Наприклад:

<a href="tel:1234567890">Зателефонуйте нам</a>

Якщо ви хочете створити посилання на веб-сторінку, ви можете використовувати аналогічний код, але замість атрибута tel: використовуєте атрибут http: або https:.

Наприклад:

<a href="https://www.example.com">Перейти на сайт</a>

Після того, як ви вставили код з посиланням на веб-сторінці, збережіть зміни і відкрийте сторінку у веб-браузері, щоб перевірити, чи правильно працює посилання.

Крок 1: Відкрийте потрібний додаток

Першим кроком у створенні посилання на телефоні є відкриття потрібного додатку. Для цього потрібно знайти іконку додатку на головному екрані свого телефону або в розділі зі всіма програмами.

Якщо ви не знаєте, де знаходиться потрібний додаток, ви можете використовувати пошукову функцію на своєму телефоні. Просто натисніть на іконку пошуку та введіть назву додатку.

Після того, як ви знайшли потрібний додаток, натисніть на його іконку, щоб відкрити його. Зазвичай, іконка додатку виглядає як маленьке зображення, що представляє його функцію або назву.

Крок 2: Виберіть текст, який ви хочете зробити посиланням

Другим кроком для створення посилання зі слова на телефоні є вибір самого тексту, який ви хочете зробити посиланням. Це може бути будь-яке слово або фраза, які ви хочете зробити активним посиланням. Наприклад, ви можете вибрати слово “телефон”, яке буде посилатися на інформацію про телефонні номери або функції телефону.

Щоб виділити текст для посилання, просто поставте курсор перед першим символом тексту, який ви хочете виділити. Затисніть та утримуйте кнопку миші і перетягуйте курсор до останнього символу тексту, який ви хочете виділити. Після виділення тексту ви можете перейти до наступного кроку для створення самого посилання.