П`ятниця, 24.03.2017, 06:13

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА НВК

Великовільшанський навчально-виховний комплекс

"загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний комплекс"

Васильківського району Київської області

розміщений в окремій будівлі, яка збудована 1988 року.

Проектна потужність навчального закладу розрахована на 350 учнів, кількість класів згідно з проектом - 25.

Заклад нараховує дві окремі кімнати з холом для дошкільного підрозділу та 15 навчальних приміщень шкільного підрозділу, учні школи І ступеня працюють у 3 кабінетах, а учні школи ІІ - ІІІ ступенів працюють за кабінетною системою:

• 1 кабінет української мови та літератури;

• 1 кабінет світової літератури та іноземної мови;

• 1 кабінет історії та географії;

• 1 кабінет біології та основ здоров`я;

• 1 кабінет хімії;

• 1 кабінет фізики;

• 1 кабінет інформатики;

• 1 кабінет математики;

• 1 спортивний зал;

• комбінована навчальна майстерня з обробки металу і деревини.

Навчальний заклад має бібліотеку, методичний кабінет, кабінет практичного психолого, кабінет заступника директора, учительську, гардероб, теплицю, шкільний тир, шкільну їдальну, навчально - дослідну ділянку, музей, спортивний стадіон.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно - гігієнічні умови приміщень кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально - методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально - виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12 - 1459, в них створені необхідні умовидля занять.

У навчальному процесі використовують ліцензійні програмні засоби, які мають гриф МОН України з алгебри 7 - 11 класи, геометрії 10 - 11 класи, фізики - 7 - 11 класи, хімії - 7 - 11 класи, біології - 8 - 10 класи, географії - 7 - 11 класи, історії України - 8, 10 класи, сходинки до інформатики - 2 - 4 класи.

Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив педагогічних працівників Великовільшанського НВК.

Для поліпшення навчально - матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно - гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

Естетичне оформлення приміщення навчального закладу здійснено відповідно до нормативних актів та дотримано в єдиному стилі.

На першому поверхі закладу розміщено інформаційні стенди: експрес - інформація, інформаційні куточки "Батьківський всеобуч", "Навчальна практика", стенд "Загальні правила для учнів школи", стенд "Державна символіка України", стенд центру зайнятості.

На другому поверсі знаходяться стенди: розклад навчальних занять, розклад факультативних та гурткових занять, "Державна підсумкова атестація", "Психологічна служба інформує", "Зовнішнє незалежне оцінювання", Учнівська республіка "Лідер", "Наші досягнення", "Обери своє майбутнє".

Кожне приміщення навчального закладу має інформаційну табличку з назвою приміщення.

«  Березень 2017  »
МИ В МЕРЕЖІ